Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
21°C
2°C
JUTRI
24°C
4°C
Deli
3707

Občina Kobarid je objavila javno naročilo za obnovo atletske steze

Občina Kobarid namerava v prihodnjih letih prenoviti športni park Kobarid, ki je dotrajan in potreben temeljite prenove. V prvi fazi prenove je predvidena sanacija obstoječe atletske steze, v nadaljevanju pa dograditev potrebnih atletskih naprav.

Občina Kobarid je danes na spletni strani, www.kobarid.si, objavila javno naročilo in vabi vse zainteresirane ponudnike k oddaji ponudbe za oddajo javnega naročila gradenj, katerega predmet je Obnova atletske steze.

 

Javno naročilo se delno financira iz sredstev Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport za namen sofinanciranja investicij v obnovo vgradne športne opreme v telovadnicah in športnih dvoranah v letu 2018. Dela se bodo izvajala v letu 2018 v skladu z razpoložljivimi sredstvi naročnika.

O poteku obnove vas bomo obveščali sproti. 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi