Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
15°C
5°C
ČE.
17°C
4°C
4172

MISS SLOVENIJE 2018 je LARA KALANJ z Livka nad Kobaridom

V soboto, 8. septembra je v Delavskem domu v Trbovljah potekala zaključna prireditev MISS SLOVENIJE ZA MISS SVETA 2018. Na tekmovanju so se mlade lepotice žiriji in občinstvu predstavile v več izhodih, med drugim so se po pisti sprehodile v kopalkah in večernih toaletah.

Nova miss Slovenije 2018 je postala 17-letna Lara Kalanj z Livka nad Kobaridom. Lara je srednješolka, obiskuje Gimnazijo Tolmin in je članica Tekaškega kluba Kobarid. Slovenijo bo zastopala na tekmovanju za miss sveta, ki bo 8. decembra v mestu Sanya na Kitajskem. Prva spremljevalka letošnjega tekmovanja je postala Mojca Kranjec, lento druge spremljevalke pa so nadeli Mariji Seničar.

Lara se je včeraj zvečer vrnila domov, kjer so ji Livčani pripravili svečan sprejem. Sprejema se je udeleži tudi župan Občine Kobarid Robert Kavčič, ki je najlepši Slovenki osebno čestital in ji zaželel vse dobro tudi v prihodnje. 

Lara, iskrene čestitke in uspešno naprej! 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi