Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
4°C
1°C
ČE.
7°C
0°C
Deli
4172

Medobčinska uprava se s 1. januarjem seli v Kobarid

S 1. januarjem 2018 se sedež Medobčinske uprave iz Bovca seli v Kobarid ‒  v drugo nadstropje Doma Andreja Manfrede, Gregorčičeva ulica 20, kjer je občina že uredila prostore in jih danes predala v uporabo.     

V začetku avgusta 2017 je mesto direktorice Medobčinske uprave občin Bovec, Kobarid, Tolmin in Kanal ob Soči zasedla Suzana Konec. Ob nastopu funkcije se je najprej seznanila z zaposlenimi, delovnim okoljem in najaktualnejšimi zadevami. Med prednostne naloge je vključila krepitev in reorganizacijo redarske službe. S konstruktivnim sodelovanjem z lokalnimi skupnostmi želi doseči prijetnejše bivanje in varnost domačinov ter obiskovalcev naše doline.

Ekipo Medobčinske uprave občin Bovec, Kobarid, Tolmin in Kanal ob Soči sta sprejela župan Občine Kobarid Robert Kavčič in direktor občinske uprave Občine Kobarid Simon Škvor. Zaželela sta jim dobrodošlico in uspešno ter prijetno delo v občini Kobarid.


     

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij