Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
16°C | 31°C
petek, 19.09.2018
15°C | 30°C
sobota, 21.09.2018
14°C | 30°C
nedelja, 22.09.2018
18°C | 25°C
ponedeljek, 23.09.2018
13°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Letno srečanje s predsedniki krajevnih ......


OBVESTILA

| |
10.01.2018      9:00
A A

Letno srečanje s predsedniki krajevnih skupnosti iz občine KobaridDeli:

V torek, 9. januarja 2018, se je župan Občine Kobarid Robert Kavčič srečal s predsedniki krajevnih skupnosti iz občine Kobarid. Uvodoma je povzel delo in sodelovanje preteklega leta in se predsednikom ter članom krajevnih skupnosti zahvalil za vse, kar so storili v dobro vseh občank in občanov.

Predstavil je novega sodelavca iz občinske uprave Jerneja Brica, ki bo v prihodnje povezovalni člen med občino in krajevnimi skupnostmi ter koordinator dela režijskega obrata in javnih delavcev na terenu. Občina je z novim letom zaposlila 4 javne delavce, ki bodo tekom celega leta pomagali tudi z delom po krajevnih skupnostih.
Direktor občinske uprave Simon Škvor je predstavil podrobneje reorganizacijo režijskega obrata v letošnjem letu z namenom optimizacije dela. Predstavil je tudi način oddaje letnega plana in časovnico  ter nadaljnje postopke za realizacijo zastavljenih ciljev. V mesecu februarju bodo potekali individualni sestanki s predsedniki KS na katerih se bodo uskladile tudi  potrebe po pomoči javnih delavcev na terenu.

Predsedniki krajevnih skupnosti so izrazili željo po sodelovanju z občino pozdravili izvedbo skupnih sestankov, kjer si lahko izmenjajo mnenja in izkušnje, prav tako pa so poudarili, da jim pomoči javnih delavcev pri realizaicji ciljev zelo pomaga, zato aplicirajo, da bi bilo te pomoči še več. Župan je pri tem poudaril, da se bo občina tudi letos potrudila po najboljših močeh, da bo v sodelovanju z njimi naredila čim več v dobro vseh. Pojasnil je tudi, da so tako delavci režijskega obrata kot delavci javnih del zadolženi prvenstveno za vzdrževanje občinskih cest, turističnih poti in infrastrukture, urejenost Kobarida, športnega parka… in, da se tudi s strani krajevnih skupnosti pričakuje razumevanje in strpnost.

Ob koncu srečanja je župan s prisotnimi nazdravili novemu letu in v sproščenem vzdušju zaključil sestanek. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.