Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. V hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 °C.
14°C | 25°C
ponedeljek, 22.09.2018
17°C | 23°C
torek, 24.09.2018
14°C | 22°C
sreda, 25.09.2018
5°C | 19°C
četrtek, 26.09.2018
3°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 8h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
14°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Župan se je srečal z večjimi sobodajalci iz ......


TURIZEM

| |
03.04.2018      14:00
A A

Župan se je srečal z večjimi sobodajalci iz občine KobaridDeli:
Na temo turistične takse se je župan sestal tudi z večjimi sobodajalci iz občine Kobarid. Predstavil jim je glavne novosti, ki jih prinaša Zakon o spodbujanju razvoja turizma in svoj predlog glede spremembe višine turistične takse ter prisluhnil njihovim pobudam.

Prisotni so se strinjali, da je dvig turistične takse v predlagani višini (cca 0,30 evra) sprejemljiv. Predlagali so, da bi bila turistična taksa enaka tako za goste, ki bivajo v kampu kot goste, ki bivajo v apartmaju, hotelu oziroma v privat sobah. Večina prisotnih je bila mnenja, da se višina turistične takse spremeni s 1. 1. 2019. 

V nadaljevanju srečanja je beseda tekla o urejanju in vzdrževanju turistične infrastrukture v občini, cenah parkirnin ob reki Nadiži, uvedbi kartice gost Kobarida, odprtosti gostinskih lokalov izven turistične sezone, porabi turistične takse,... 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.