Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

jasno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
10°C | 28°C
sobota, 21.04.2018
10°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
8°C | 23°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Župan se je srečal z večjimi sobodajalci iz ......


TURIZEM

| |
03.04.2018      14:00
A A

Župan se je srečal z večjimi sobodajalci iz občine KobaridDeli:
Na temo turistične takse se je župan sestal tudi z večjimi sobodajalci iz občine Kobarid. Predstavil jim je glavne novosti, ki jih prinaša Zakon o spodbujanju razvoja turizma in svoj predlog glede spremembe višine turistične takse ter prisluhnil njihovim pobudam.

Prisotni so se strinjali, da je dvig turistične takse v predlagani višini (cca 0,30 evra) sprejemljiv. Predlagali so, da bi bila turistična taksa enaka tako za goste, ki bivajo v kampu kot goste, ki bivajo v apartmaju, hotelu oziroma v privat sobah. Večina prisotnih je bila mnenja, da se višina turistične takse spremeni s 1. 1. 2019. 

V nadaljevanju srečanja je beseda tekla o urejanju in vzdrževanju turistične infrastrukture v občini, cenah parkirnin ob reki Nadiži, uvedbi kartice gost Kobarida, odprtosti gostinskih lokalov izven turistične sezone, porabi turistične takse,... 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Smaragdni odsev
Številka: December 2017
Izšla: 12.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.