Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem na zahodu so še možne manjše padavine. Po nižinah vzhodne Slovenije bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 10, na Primorskem do 15 °C.
12°C | 22°C
sreda, 17.10.2018
14°C | 19°C
četrtek, 18.10.2018
14°C | 24°C
petek, 19.10.2018
12°C | 24°C
sobota, 20.10.2018
11°C | 23°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Kopališča in dostopna mesta ob Nadiži


TURIZEM, OBVESTILA

| |
26.07.2018      13:10
A A

Kopališča in dostopna mesta ob NadižiNadiža. Foto: arhiv Turizem Dolina Soče
Nadiža. Foto: arhiv Turizem Dolina Soče
Deli:

Nadiža je naravna znamenitost in občutljivo naravno okolje. Ob reki Nadiži velja poseben parkirni režim. Obiskovalci lahko parkirajo na štirih dostopnih mestih (Robič, Podbela – za mostom (brezplačno), Napoleonov most pri Podbeli, Logje). Parkiranje je dovoljeno le na urejenih dostopnih mestih. Obiskovalce naprošamo, da upoštevajo prometno signalizacijo.
Nadomestilo za uporabo dostopnih mest znaša 1,50 EUR na uro, dnevno nadomestilo 10 EUR. Obe nadomestili se plačata na parkomatu. Z veljavno dnevno karto lahko parkirajo tudi na drugih dostopnih mestih ob Nadiži in Zaročišču. Obiskovalci naj imajo s sabo kovance, saj parkomat ne vrača denarja. Turisti, ki prenočijo v občini Kobarid lahko v TICu Kobarid, s potrjenim obrazcem s strani ponudnika, kupijo tedensko dovolilnico po ceni 16 EUR.

 

Na območjih kopanja (Robič, Podbela, Napoleonov most, Logje) ni dovoljeno kopanje in zadrževanje domačih živali. Kopalci s psi, naj se umaknejo navzgor ali navzdol po strugi reke. Ob rekah Nadiži in Soči ni dovoljeno kurjenje odprtega ognja. Obiskovalce prosimo, da odpadke odlagajo samo na mestih, ki so za to namenjena.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.