Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
34°C
18°C
JUTRI
33°C
18°C
1697

Kobariški muzej 1. maja 2020 ponovno odpira svoja vrata

Kobariški muzej bo skladno s sklepi Vlade Republike Slovenije ponovno odprt od 1. maja 2020 dalje. Muzej bo, tako kot je bilo to običajno, odprt vsak dan, in sicer od 9.00 do 18.00.

 

V muzeju bodo poskrbeli za zagotavljanje varnosti v zvezi z nalezljivo boleznijo COVID-19. Vstop v muzej je do nadaljnjega možen le z uporabo zaščitnih mask. Prosijo, da ogled skupin nad 15 obiskovalcev napoveste vnaprej, da bodo lahko zagotovili zdravstveno varstvene ukrepe in organizirali brezplačno vodenje po muzeju, kar je in je vedno bila primerjalna prednost Kobariškega muzeja.

 

Vstop v muzej bo v petek, 1. maja 2020 je za vse obiskovalce brezplačen!

 

Vljudno vabljeni na ogled muzeja!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi