Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
18°C
1°C
JUTRI
10°C
0°C
2770

Javni razpis za sofinanciranje aktivnosti turističnih društev v Občini Kobarid za leto 2018

Obveščamo vas, da je na spletni strani Občine Kobarid (www.kobarid.si) odprt Javni razpis za sofinanciranje aktivnosti turističnih društev v občini Kobarid, ki jih bo v letu 2018 sofinancirala Občina Kobarid iz Proračuna Občine Kobarid.

Rok za oddajo vlog je četrtek, 3. 5. 2018.

Razpisna dokumentacija je dosegljiva na spletni strani Občine Kobarid. Vse dodatne informacije v zvezi z javnim razpisom dobite zainteresirani na telefonski št. 05 38 99 208 (Tomaž Skočir) vsak delovni dan od 8. do 12. ure.

 Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!