Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

11. Atelje pod Krnom - prijave do 18. avgusta ......


DOGODKI

| |
14.08.2016      7:00
A A

11. Atelje pod Krnom - prijave do 18. avgusta


Pod previsnimi stenami mogočnega Krna, na levem bregu Soče, leži vas Drežnica. Tu so se skozi stoletja do današnjih dni ohranjale stare navade; tu je doma toplina, domačnost; sem nas vabi čista narava. Že enajsto leto je Drežnica tudi prizorišče srečanja, ki v majhno vasico privabi številne domače in tuje likovne ustvarjalce.


Atelje po Krnom bo letos že enajstič združil likovne ustvarjalce.
Atelje po Krnom bo letos že enajstič združil likovne ustvarjalce.
Deli:

11. Atelje pod Krnom bo potekal v soboto, 20. avgusta 2016 med 9. in 15. uro, s pričetkom in zaključkom na športnem igrišču v Drežnici. Lokacijo ustvarjanja organizator prepušča ustvarjalcem, ki bodo v Drežnici našli pravi kotiček zase.

Atelje pod Krnom je namenjen tako članom likovnih skupin in društev, kot tudi vsem ostalim, ki jim je likovno ustvarjanje na prostem v veselje in izziv. Prispevek za posameznega udeleženca znaša 10 € in se ga poravna na dan prireditve ob žigosanju podlage. Otroci do 15. leta starosti sodelujejo brezplačno.

Letos so še posebej lepo vabljeni mladi do 15. leta starosti. Za njih bo društvo zagotovilo enotna slikarska platna, našla se bo tudi barva in kak čopič. Ustvarjali bodo v prijetnem kotičku in njihova dela bodo imela na razstavi poseben prostor. 

Organizator, Kulturno društvo likovnih ustvarjalcev Tolmin, vsakemu udeležencu zagotovi zajtrk, kosilo in pijačo.

Otvoritev razstave izbranih likovnih del bo istega dne ob 18:30 v Zeleni hiši v Kobaridu. Razstava bo na ogled do 16. septembra 2016.

V primeru dežja bo 11. Atelje pod Krnom potekali v šolski avli, ter v dvorani gasilskega doma v Drežnici.

Prijave zbirajo do 18. avgusta 2016
Za prijavo izpolnite elektronsko prijavnico na spletni strani www.dlutolmin.si ali natisnite in izpolnite
priloženo prijavnico in jo pošljite na naslov:
Dare Trobec
Most na Soči 25 b
5216 Most na Soči

INFORMACIJE
00386 41 378 620
info@dlutolmin.si


Priloge:
PDF
ateljepodkrnom2016-vabiloinprijavnica.pdf
68437_ateljepodkrnom2016-vabiloinprijavnica.pdf (402,25 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.