Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
16°C
-3°C
JUTRI
15°C
-2°C
2433

Info točka trajnostne mobilnosti v Zeleni hiši

Do konca letošnjega leta bo v Zeleni hiši v Kobaridu zaživela info točka trajnostne mobilnosti Naj vas narava zapelje v sklopu projekta PARKIRAJ IN DOŽIVI NARAVO!

V prvem nadstropju Zelene hiše bo na informacijski točki obiskovalcem na voljo animirani zemljevid Julijskih Alp s poudarkom na možnostih uporabe javnih prevozov, animirani film s tremi junaki avtohtonih pasem tega dela Alp in spletno mesto, na katerem bodo na voljo vse informacije o javnem prevozu ter njegovi kombinaciji s kolesi in pešpotmi. Več informacij.

Vabljeni k ogledu animiranega filma NAJ VAS NARAVA ZAPELJE v Julijske Alpe - mehka mobilnost.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!