Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo padavine ponehale. Ponoči se bo deloma zjasnilo, proti jutru bo v notranjosti Slovenije nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 11, na Primorskem do okoli 14 °C.
12°C | 24°C
petek, 19.10.2018
11°C | 24°C
sobota, 20.10.2018
9°C | 24°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 18°C
ponedeljek, 22.10.2018
4°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Čistilna akcija Očistimo Kobariško 2018


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
19.04.2018      9:00
A A

Čistilna akcija Očistimo Kobariško 2018Čistilne akcije so se udeležili tudi mladi planinci.
Čistilne akcije so se udeležili tudi mladi planinci.
Deli:

Občina Kobarid je tudi letos organizirala čistilno akcijo Očistimo Kobariško in k sodelovanju povabila vse krajevne skupnosti, turistična in športna društva ter vse občane občine Kobarid. Odzvalo se je 14 organizacij oz. skupin, pri čiščenju pa je sodelovalo preko 200 posameznikov. Udeleženci čistilne akcije so s strani Občine Kobarid prejeli zaščitne rokavice, vrečke za odpadke in malico.

Udeleženci so skupaj pobrali cca. 25 m3 odpadkov, poleg tega pa so napolnili še dva sedem kubična zabojnika za kosovne odpadke. Režijski obrat Občine Kobarid je poskrbel, da so bili zbrani odpadki odpeljani iz dogovorjenih zbirnih lokacij. Na več lokacijah je bilo zbranih tudi nekaj azbestnih plošč, za katere bo odvoz organiziran posebej.

 

Koordinator čistilne akcije Jernej Bric je ob zaključku akcije zadovoljno povedal, da je  v večini krajevnih skupnosti akcija zelo dobro uspela, z organizacijo in podporo so bili zadovoljni vsi sodelujoči.

Na svetovni dan zemlje, 22. aprila, bodo čistilno akcijo izvedli še v Krajevni skupnosti Trnovo ob Soči.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vse, ki ste sončno soboto namenili okolju in prijetnejšemu življenju v naši občini. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.