Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
10°C
0°C
JUTRI
8°C
4°C
Deli
2064

Čistilna akcija Očistimo Kobariško 2018

Občina Kobarid je tudi letos organizirala čistilno akcijo Očistimo Kobariško in k sodelovanju povabila vse krajevne skupnosti, turistična in športna društva ter vse občane občine Kobarid. Odzvalo se je 14 organizacij oz. skupin, pri čiščenju pa je sodelovalo preko 200 posameznikov. Udeleženci čistilne akcije so s strani Občine Kobarid prejeli zaščitne rokavice, vrečke za odpadke in malico.

Udeleženci so skupaj pobrali cca. 25 m3 odpadkov, poleg tega pa so napolnili še dva sedem kubična zabojnika za kosovne odpadke. Režijski obrat Občine Kobarid je poskrbel, da so bili zbrani odpadki odpeljani iz dogovorjenih zbirnih lokacij. Na več lokacijah je bilo zbranih tudi nekaj azbestnih plošč, za katere bo odvoz organiziran posebej.

 

Koordinator čistilne akcije Jernej Bric je ob zaključku akcije zadovoljno povedal, da je  v večini krajevnih skupnosti akcija zelo dobro uspela, z organizacijo in podporo so bili zadovoljni vsi sodelujoči.

Na svetovni dan zemlje, 22. aprila, bodo čistilno akcijo izvedli še v Krajevni skupnosti Trnovo ob Soči.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vse, ki ste sončno soboto namenili okolju in prijetnejšemu življenju v naši občini. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij