Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
20°C
6°C
JUTRI
17°C
5°C
Deli
4172

23. junija se bosta na pot podala Hop ON Hop OFF KOBARID in BENEČIJA gor in dol

Hop ON Hop OFF Kobarid bo med poletno turistično sezono (23. junij do 31. avgust 2018)  že tretje leto zapored povezal Kobarid s podeželjem. Vozil bo po urniku, ki bo objavljen na spletni strani Občine Kobarid in Zavoda Dolina Soče ter na vseh postajališčih po občini. Zgibanka z urnikom in namigi za ogled znamenitosti na območju občine Kobarid bo na voljo v TICu Kobarid.

Cena dnevne vozovnice znaša 1 EUR na osebo, otroci do 15. leta brezplačno. Brezplačen bo tudi prevoz koles. 

Letošnja novost je uvedba avtobusa BENEČIJA gor in dol, ki bo povezal Čedad, Špeter in Kobarid ter številne beneških vasi. Avtobus bo vozil vsako soboto od 23. junija do 1. septembra in se na poti dvakrat srečal s Hop ON Hop OFF Kobarid. Zjutraj se bo odpravil iz avtobusne postaje v Čedadu in preko Špetra prišel v Kobarid. Svojo pot bo nadaljeval skozi Žago in Učjo do Barda in Zavrha, Prosnida, Črnega Vrha in Robidišča ter nazaj do Robiča in Čedada.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi