Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
4°C | 19°C
četrtek, 27.09.2018
4°C | 25°C
petek, 28.09.2018
8°C | 28°C
sobota, 29.09.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

23. junija se bosta na pot podala Hop ON Hop ......


TURIZEM, OBVESTILA

| |
21.06.2018      6:24
A A

23. junija se bosta na pot podala Hop ON Hop OFF KOBARID in BENEČIJA gor in dolDeli:
Hop ON Hop OFF Kobarid bo med poletno turistično sezono (23. junij do 31. avgust 2018)  že tretje leto zapored povezal Kobarid s podeželjem. Vozil bo po urniku, ki bo objavljen na spletni strani Občine Kobarid in Zavoda Dolina Soče ter na vseh postajališčih po občini. Zgibanka z urnikom in namigi za ogled znamenitosti na območju občine Kobarid bo na voljo v TICu Kobarid.

Cena dnevne vozovnice znaša 1 EUR na osebo, otroci do 15. leta brezplačno. Brezplačen bo tudi prevoz koles. 

Letošnja novost je uvedba avtobusa BENEČIJA gor in dol, ki bo povezal Čedad, Špeter in Kobarid ter številne beneških vasi. Avtobus bo vozil vsako soboto od 23. junija do 1. septembra in se na poti dvakrat srečal s Hop ON Hop OFF Kobarid. Zjutraj se bo odpravil iz avtobusne postaje v Čedadu in preko Špetra prišel v Kobarid. Svojo pot bo nadaljeval skozi Žago in Učjo do Barda in Zavrha, Prosnida, Črnega Vrha in Robidišča ter nazaj do Robiča in Čedada.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.