Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.07.2017

pretežno jasno
Popoldne bo sončno, od zahoda bo postopno nekaj visoke koprenaste oblačnosti. Najvišje temperature bodo od 26 do 32 stopinj.
17°C | 32°C
nedelja, 30.07.2017
17°C | 31°C
ponedeljek, 31.07.2017
18°C | 33°C
torek, 01.08.2017
18°C | 35°C
sreda, 02.08.2017
20°C | 37°C
Opozorila
Sobota, 29.7.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Sodelovanje PP Bovec z Občinama Kobarid in ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
12.02.2016      22:20
A A

Sodelovanje PP Bovec z Občinama Kobarid in BovecTovrstna srečanja so pozitivna in potrebna, zato bo tak način dela smiselno ohranjati tudi v prihodnje.
Tovrstna srečanja so pozitivna in potrebna, zato bo tak način dela smiselno ohranjati tudi v prihodnje.
Deli:

Na povabilo komandirja PP Bovec Damjana Žagarja sta se župan Občine Kobarid Robert Kavčič in župan Občine Bovec Valter Mlekuž udeležila sestanka s predstavitvijo varnostnih razmer v obeh občinah.

Županoma ter direktorjema občinske uprave Kobarid in Bovec je komandir predstavil delo in problematiko, s katero se se ukvarjali v letu 2015. Seznanil jih je z nalogami policije, ki se nanašajo predvsem na varovanje življenja, osebne varnosti in premoženja ljudi, določene z Zakonom o organiziranosti in delu v policiji (ZODPol).

Ob izvajanju nalog s področja kriminalitete, varnosti cestnega prometa, zagotavljanja javnega reda in miru ter varovanja državne meje se v policiji srečujejo z mnogimi problemi. Na slehernem področju njihovega dela analitično obravnavajo kakovost svojega dela, ugotavljajo pa tudi vzroke morebitne neuspešnosti in pri tem ugotavljajo, da je skrb za varnost vse prevečkrat prepuščena le policiji.

Dotaknili so se nekaterih konkretnih zadev in primerov z območja obeh občin in bili enotnega mnenja, da so taka srečanja pozitivna in potrebna, zato bo tak način dela smiselno ohranjati tudi v prihodnje.

Izražen je bil tudi interes, da se pred poletno sezono sestanejo predstavniki turizma iz obeh občin, policije, redarske službe in drugih služb, ki na tem območju skrbijo za varnost občanov in obiskovalcev.


Tekst:
povzeto po prispevku Milana Štulca
Foto: Milan Štulc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.