Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske Občinski svet

3. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid...


OBČINSKI SVET

| |
27.02.2015      11:44
A A

3. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid3. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
3. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

V četrtek, 26. februarja 2015, je potekala 3. redna seja Občinskega sveta Občine Kobarid, na kateri so občinski svetniki obravnavali predlog Proračuna Občine Kobarid za leto 2015 s prilogami, obravnavali in sklepali o predlogu Odloka o spremembi Odloka o ustanovitvi javnega vzgojno-izobraževalnega zavoda OŠ Simona Gregorčiča Kobarid, o predlogu Pravilnika o sredstvih za delo svetniških skupin in samostojnih svetnikov Občinskega sveta Občine Kobarid in se seznanili z  izvajanjem  lokalnega energetskega koncepta Občine Kobarid.

 

Podrobni predstavitvi predloga Proračuna Občine Kobarid za leto 2015 je sledila splošna razprava in občinski svet je sprejel sklep, da se o predlogu proračuna opravi javna razprava v skladu s Poslovnikom Občinskega sveta Občine Kobarid. Predlog proračuna bo tako v javni razpravi do vključno 13. marca 2015 in bo vsem dostopen na spletni strani Občine Kobarid (www.kobarid.si) in v sejni sobi Občine Kobarid. Pripombe na predlog Proračuna lahko vsi zainteresirani posredujejo v pisni obliki predlagatelju, županu Občine Kobarid, do zgoraj navedenega roka. 

 

V nadaljevanju so svetniki obravnavali in sklepali o predlogu Odloka o spremembi Odloka o ustanovitvi javnega vzgojno-izobraževalnega zavoda OŠ Simona Gregorčiča Kobarid, s sprejetjem katerega je zavod uskladil veljavni odlok z zakonodajo.  

 

Občinski svetniki so sprejeli Pravilnik o sredstvih za delo svetniških skupin in samostojnih svetnikov Občinskega sveta Občine Kobarid s predlogi komisije za mandatna vprašanja volitve in imenovanja, ki ureja pravice in obveznosti svetniških skupin in samostojnih svetnikov Občinskega sveta Občine Kobarid o uporabi s proračunom določenih finančnih sredstev, ki jim jih za njihovo delo, ki je neposredno povezano z izvrševanjem funkcije člana občinskega sveta zagotavlja Občina Kobarid.

 

Občinski svet Občine Kobarid je na svoji 9. redni seji dne 10. 11. 2011 sprejel Lokalni energetski koncept in za energetskega managerja imenoval Goriško lokalno energetsko agencijo GOLEA. Ta je s sklepom zadolžena za izdelavo letnih poročil in načrtov izvajanja aktivnosti, ki sledijo iz akcijskega načrta Lokalnega energetskega koncepta občine Kobarid ter za organiziranje izvajanja aktivnosti iz akcijskega načrta Lokalnega energetskega koncepta občine Kobarid. Občinski svet se je seznanil in potrdil Poročilo, pripravljeno v skladu z 21. členom Pravilnika o metodologiji in obveznih vsebinah lokalnih energetskih konceptov in sprejel plan za izvajanje aktivnosti v letu 2015.

 

3. redna seja se je zaključila z vprašanji in pobudami svetnikov, na katera jim bo občinska uprava pripravila odgovore.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.10.2017
Danes ni dogodkov.
26.10.2017 | Kultura
Prižgimo lučko pesniku
27.10.2017 | Tečaji in delavnice
Aranžiranje jesenskih ikeban

Bodite prvi pri oddaji mnenja.