Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
6°C | 18°C
torek, 23.10.2018
7°C | 19°C
sreda, 24.10.2018
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
18°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske Gasilci in zaščita

127. redni občni zbor PGD Kobarid


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
01.03.2017      14:29
A A

127. redni občni zbor PGD Kobarid127. redni občni zbor PGD Kobarid. Foto: PGD Kobarid
127. redni občni zbor PGD Kobarid. Foto: PGD Kobarid
Deli:

V soboto, 18 februarja, je v Domu Andreja Manfreda v Kobaridu potekal 127. redni letni občni zbor PGD Kobarid. Zbora se je udeležilo 60 članic in članov, s svojo prisotnostjo pa je kobariške gasilce počastilo 30 gostov. 

Uvodoma so bile predstavljene aktivnosti preteklega leta, v sklopu katerih so kobariški gasilci opravili 4042 delovnih ur oz. so se v Gasilskem domu Kobarid srečali 320 krat. Opravili so 63 intervencij in zanje porabili skupno 672,5 delovnih ur.

V letošnjem letu se je od ekipe kobariški gasilcev poslovil  tov. Stres, zato so bili primorani potrditi novega člana Nadzornega odbora in soglasno potrdili  tov. Joška Rakuščka.

Zbrane je uvodoma pozdravil kobariški župan Robert Kavčič, ki je besedo predal ostalim gostom: častnemu predsedniku Gasilske zveze Kobarid, tov. Gregorčiču, Poveljniku Civilne zaščite Občine Kobarid, gospodu Lavrenčiču, pomočniku komandirja PP Bovec, gospodu Horvatu, predsedniku Gasilske zveze Kobarid, tov. Grkoviču, predstavniku Reševalne službe Zdravstvenega doma Tolmin, častnemu  članu PGD Kobarid, tov. Kranjcu ter predstavnikom prijateljskih gasilskih enot iz Čedada, Breginja, Drežnice, Mosta na Soči, Srpenice, Sela in Podnanosa.

Ob koncu 127. rednega občnega zbora so bila podeljena priznanja, napredovanja in odlikovanja zaslužnim članicam in članom. Ob tej priložnopsti so iz rok poveljnika Civilne zaščite Občine Kobarid gasilci v uporabo prejeli dežne plašče.

Zbor se je zaključil ob prijetnem druženju ter ogledu arhivskih video posnetkov izpred dvajsetih let.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.