Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
11°C
JUTRI
27°C
13°C
Oceni objavo

Spremenjen način poslovanja z občani in drugimi uporabniki storitev

Občina Kobarid obvešča, da z namenom preprečevanja širjenja okužbe s koronavirusom spreminja način poslovanja z občani in drugimi uporabniki storitev občinske uprave. 

 

Delo občinske uprave bo potekalo nemoteno, vsa potrdila in ostali dokumenti v pristojnosti občine bodo strankam izdani elektronsko ali po navadni pošti, osebno poslovanje s strankami pa je do preklica ustavljeno. 

 

Dosegljivi smo na telefonski številki 05 38 99 200 oziroma 040 280 113 in preko elektronske pošte obcina@kobarid.si ali navadne pošte. Pošto lahko oddate tudi v nabiralnik pred vhodom v stavbo Občine Kobarid. 

 

O vseh pomembnih informacijah vas bomo sproti obveščali preko občinske spletne strani in družbenih omrežij.

 

Hvala za razumevanje. 

Oglejte si tudi