Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
3°C
0°C
NED.
3°C
-5°C
Deli
3715

"Da Jezusa ne bo pikalo"

Vsi hrepenimo po tem, da na svetu ne bi bilo krivic, vojn, bolečin, sovraštva … krvavečih ran, zato smo v župniji Svete družine v Zvezdnem dolu letos za spodbudo mladim v postnem času uvedli otroško akcijo »Da Jezusa ne bo pikalo«.

Akcije so se veroučenci zelo razveselili.

Zbirali se nedeljo za nedeljo in vneto trgali trnje z vej, ki so bile postavljene pri oltarju, in ga zabadali v ploščo, postavljeno pred oltarjem. Otroci so kar tekmovali, kdo bo največkrat pri maši in kdo bo tisti, ki bo zbral in odstranil največ trnja, ki povzroča rane našemu Gospodu.

 

Velika noč je za nami. Otroci in mi vsi pa si vsak dan prizadevajmo in se trudimo vedno bolj postajati takšni sinovi in hčere, kakršnih bo Najvišji vedno vesel.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!