Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
28°C
17°C
SOB.
25°C
16°C
Deli
3442

Konferenca SPORTO 2017

Športna zveza občine Kidričevo je 16. in 17. 11. 2017 obiskala Sporto, mednarodno konferenco na področju trženja v športu, ki je potekala v Portorožu. Konference so se udeležili predsednica ŠZOK Simona Gaiser, predsednik Teniškega društva Kidričevo Robi Kosi in predsednik Strelskega društva Kidričevo Gregor Kmetec.
Konferenca SPORTO je vodilni dogodek s področja marketinga in sponzorstev v športu v širši regiji. Glavni namen konference je sodelovanje pri razvoju športno-poslovne industrije, pridobivanje novih strokovnih znanj ter izmenjava izkušenj, hkrati pa dogodek ponuja tudi priložnost za poslovno mreženje. Konferenca na enem mestu združuje podjetja (sponzorje), lastnike pravic (klubi, zveze, organizatorji dogodkov), agencije, medije, vrhunske športnike, študente in vse ostale, ki jih zanimajo obravnavane tematike. Pod okriljem konference se podeljuje nagrade SPORTO Awards in SPORTO Brands.

Povezave

Szok
Sporto

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi