Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
16°C
-1°C
SOB.
18°C
2°C
Deli
5397

Nočni turnir v malem nogometu v Lovrencu

Športno društvo Mladinec Lovrenc je 22. junija 2018 v okviru 21. občinskega praznika občine Kidričevo izvedlo nočni turnir v malem nogometu. Športna prireditev, ki je pritegnila veliko navdušencev nogometa iz občine Kidričevo in od drugod, se je odvijala v športnem parku v Lovrencu na Dravskem polju. Za zmago se je potegovalo 8 ekip. Tretje mesto je dosegla ekipa iz Apač, drugo so si priigrali nogometaši iz Cirkovc, zasluženo zmago in s tem prehodni pokal občine Kidričevo je osvojila ekipa Filane paprike. Kot vsako leto so podelili tudi naziv in pokal najboljšemu igralcu, ki je letos postal Rok Pišek.
Kljub slabi vremenski napovedi smo vsi sodelujoči uživali in upamo, da se v takem ali še večjem številu vidimo tudi prihodnje leto.


Pripravila Nina Pulko,
blagajničarka ŠD Mladinec Lovrenc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi