Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

delno oblačno
Sprva bo oblačno, ponekod tudi megleno. Rahel dež bo povsod ponehal. Čez dan se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 20, na Primorskem do 24 °C.
9°C | 21°C
petek, 17.10.2018
10°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
10°C | 19°C
nedelja, 20.10.2018
8°C | 19°C
ponedeljek, 21.10.2018
8°C | 13°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
21°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Cirkovška otroška olimpijada 2017


ŠPORT, ŠOLSTVO

| |
22.06.2017      23:55
A A

Cirkovška otroška olimpijada 2017Deli:

Člani Športnega društva Cirkovce smo od 26. do 28. 5. 2017 priredili cirkovško otroško olimpijado na igrišču OŠ Cirkovce. K sodelovanju smo povabili OŠ Cirkovce, OŠ Kidričevo, OŠ Videm, OŠ Dornava in OŠ Hajdina. Na igriščih so se izvajale različne športne aktivnosti: odbojka na mivki, nogomet, košarka, spretnostne igre, družabne igre, rolanje, met medicinke, ustvarjalne delavnice … Povabili smo tudi Društvo upokojencev, ki je radovednim glavicam prikazalo svoj šport OŠ – »rusko kegljanje«.

V lepem sončnem jutru smo se člani ŠD Cirkovce ob 7.30 zbrali na igrišču in pričeli s pripravo igrišč. Za otroke iz drugih osnovnih šol smo organizirali avtobusni prevoz. Zbor vseh udeležencev je bil ob 9. uri. Predsednik društva Aleš Rozman je predstavil potek dogajanja in otroci so prejeli kratke majice. Sledila je skupinska slika in nato so se igre pričele. Vse skupaj se je končalo okrog 14. ure, ko so otroci prejeli olimpijske medalje, nato je sledila pot domov.

Naslednji dan smo pripravili športne igre za naše sponzorje in otroke s starši. V nogometu so se pomerili otroci proti staršem in bilo je zelo zanimivo, saj starejši skoraj niso dohajali ta mladih.

V nedeljo pa smo imeli igre na odbojkarskem igrišču, kjer so se otroci učili osnov odbojke in se pomerili na odbojki na mivki. Za na konec smo zaigrali še stari člani športnega društva proti mladim. Kdo je zmagal? Saj se te ve!


Posebej se moramo zahvaliti našim donatorjem, ker nam brez njih to ne bi uspelo: Fundaciji za šport, Občini Kidričevo, Transportu Frangež, d. o. o., Plastiki Medved, d. o. o., Anoksidalu, d. o. o., Adacti, d. o. o., Galvanizaciji Fric, d. o. o., Felnar Centru, d. o. o., K2 Financam, d. o. o., Talenu, d. o. o., Atesu, d. o. o., Ekart Designu, d. o. o., Bojanu Potočniku, s. p., Mesarstvu Lah, Avtoličarstvu Žitnik, Centru poslovanja, MD Media, Gostilni »Kureš«, Hlebčku, d. o. o., in Baru Cezar.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO CIRKOVCE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!