Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
5°C
0°C
PON.
5°C
-4°C
5145

3. pokal Kidričevo v streljanju s pištolo in revolverjem

V soboto, 29. 6. 2019, je Strelsko društvo Kidričevo organiziralo tekmovanje za 3. pokal Kidričevo v streljanju s pištolo in revolverjem velikega kalibra.

Tekmovanja se je udeležilo 61 tekmovalcev, od tega 13 ekip. Najuspešnejši so bili tekmovalci iz strelskega društva Proarmis, saj so v obeh disciplinah dosegli 1. mesto in tako zasluženo odnesli prehodni pokal. Naša ekipa SD Kidričevo je dosegla 2. mesto.


V streljanju s pištolo so naši tekmovalci posamezno dosegli: 7. mesto M. Mohorko, 3. mesto M. Bukšek, 32. mesto M. Habjanič, 38. mesto M. Petek, 28. mesto M. Jus, 34. mesto D. Krajnčič, 36. mesto S. Golc, 40. mesto I. Premužič, 43. mesto I. Untelehner, 45. mesto S. Dolničar, 46. mesto E. Dukarič, 74. mesto D. Dajčman, 49. mesto T. Vuk, 51. mesto R. Vek, 52. mesto M. Medved, 53. mesto R. Pravdič, 55. mesto A. Ptičar, 57. mesto I. Cicmanovič Zimet, 58. mesto A. Vek, 59. mesto Z. Štopfer in 61. mesto D. Letonja.


V streljanju z revolverjem pa so naši tekmovalci dosegli: 1.mesto M. Habjanič 8. mesto M. Mohorko, 45. mesto M. Medved, 20. mesto D. Krajnčič, 42. mesto I. Unterlehner, 5. mesto M. Bukšek, 23. mesto M. Petek.  


V ženski kategoriji pri pištoli in revolverju je prvo mesto dosegla Blanka Janota (SD Policist), 2. mesto Viktorija Jelen (SD Proarmis), 3. mesto Nina Kralj (SD Veteran Maribor) in 4. mesto Doroteja Kralj (SD Veteran Maribor).


Tekmovalci so prejeli medalje, pokale in praktične nagrade, najboljša ekipa v obeh disciplinah pa si je prislužila prehodni pokal.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi