Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
24°C
15°C
JUTRI
27°C
18°C
3585

3. POKAL KIDRIČEVO v streljanju s pištolo in revolverjem

V soboto, 29. 6. 2019, je Strelsko društvo KIDRIČEVO organiziralo tekmovanje za 3. POKAL KIDRIČEVO v streljanju s pištolo in revolverjem velikega kalibra.

Tekmovanja se je udeležilo 61 tekmovalcev od tega 13 ekip. Najbolj so bili uspešni iz strelskega društva Proarmis, saj so bili v obeh disciplinah na 1. mestu in so na koncu tudi zasluženo odnesli prehodni pokal. Naša ekipa SD Kidričevo je dosegla 2. mesto.

Pri pištoli so naši tekmovalci posamezno dosegli: 7. mesto M. Mohorko, 3. mesto M. Bukšek, 32. mesto M. Habjanič, 38. mesto M. Petek, 28.mesto M. Jus, 34. mesto D. Krajnčič, 36. mesto S. Golc, 40. mesto I. Premužič, 43. mesto I. Untelehner, 45. S. Dolničar, 46.mesto E. Dukarič, 74. D.Dajčman, 49.mesto T. Vuk, 51.mesto R. Vek, 52.mesto M. Medved,53. mesto R. Pravdič, 55.mesto A. Ptičar, 57.mesto I. Cicmanovič Zimet, 58.mesto A. Vek, 59. mesto Z. Štopfer in 61 mesto D. Letonja

Pri revolverju pa so naši tekmovalci dosegli: 1.mesto M. Habjanič 8. mesto M. Mohorko, 45. mesto M. Medved, 20. mesto D. Krajnčič, 42. mesto I. Unterlehner, 5. mesto M. Bukšek, 23. mesto M. Petek,  

V ženski kategoriji pri pištoli in revolverju je prvo mesto dosegla Janota Blanka (SD Policist), 2. mesto Jelen Viktorija (SD Proarmis in 3. mesto Nina Kralj (SD Veteran Maribor) in 4.mesto Doroteja Kralj (SD Veteran Maribor).

Tekmovalcem so bile podeljene medalje in pokali ter praktične nagrade. Najboljši ekpi v obeh disciplinah pa je bil podeljen prehodni pokal.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi