Skupina oranžnih iz Kidričevega je prejela priznanje za deseto obletnico delovanja, ki smo jo obeležile maja 2025. Društvo Šola zdravja Slovenija je zapisalo: »Hvala, ker že desetletje vsak dan izbirate gibanje, zdravje in skupnost. Vaša vztrajnost in predanost sta navdih in vzgled. Iskrena hvala in tako naprej.«
Posebno priznanje je prejela tudi naša članica, prostovoljka Ivanka Gorše. Ta je po mnenju društva s svojim delom in pristopom povečala ugled društva in prispevala k širitvi programa Društva Šola zdravja.
Naše vadbe v Šoli zdravja pa so se tudi nadgradile. Začeli smo z vadbami po programu: METODA + 300 gibov. Te vaje se izvajajo z elastičnimi trakovi. Vaje smo lepo sprejele in se jih počasi učimo.
Šola zdravja Kidričevo



