Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
18°C
11°C
JUTRI
20°C
5°C
1078

ŠOLA ZDRAVJA IZ KUNGOTE

Oranžne iz Kungote smo se razveselile, ko je bila odpravljena prepoved druženja in smo lahko zopet začele z jutranjo telovadbo. Prijateljsko druženje prijetno popestri dan in nas osrečuje, saj smo ljudje socialna bitja in za svoj obstoj potrebujemo povezanost z drugimi ljudmi. Med jutranjim kramljanjem je padla ideja, da pripravimo okrasitev vaškega središča ob bližajočih se velikonočnih praznikih. Vsaka je sprejela določeno zadolžitev in ena, dva, tri, smo izdelale kokoške iz slame in pisanke z baloni.


Moški so poskrbeli za veje iz gozda, ki smo jih porabile za gnezdo. Seveda smo dodali še zajčka, ki bo razveseljeval otroke in delil pisanke. Hvala vsem, ki ste se nam  pridružili in utrdili pravilo:

SKUPAJ   ZMOREMO  VSE. Skupaj nam je uspelo.


Vaški odbor in ŠOLA ZDRAVJA KUNGOTA.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi