Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
26°C
10°C
JUTRI
29°C
13°C
6478

Šola zdravja Cirkovce

Končno! Zopet smo lahko začele z našo vadbo, ki smo jo že zares pogrešale – še bolj pa vsakodnevno druženje.

Prišlo je tudi do spremembe in na jutranje razgibavanje so nam iz Društva Šola zdravja poslali občasnega vaditelja, športnega strokovnjaka, diplomiranega kineziologa, g. Simona Jurmića. V projektu Usposabljam se pomaga skupinam na širšem ptujskem območju. Pokazal in razložil nam je natančno izvajanje gibov. Če smo katere sklope telesa doslej premalo aktivirale, so program vadbe glede na to malo spremenili in posodobili.


Vesele smo, da ob strokovni pomoči gibalno napredujemo. Po pravilniku vsakodnevno jutranje razgibavanje vodimo oranžne iz naših vrst. Vaje smo se naučile od gospe Marije Gabron, na seminarju v Kidričevem, preko spleta in s pomočjo priročnika 1000 gibov.


Vabimo vse, ki si želite telovadbe in druženja, da se skupaj z nami razgibate. Vadimo na asfaltnem igrišču pri sedežu Društva upokojencev Cirkovce, kateremu se zahvaljujemo za prostor v kegljišču, kadar nam vreme ne dopušča vadbe zunaj.


M. Jurtela

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi