Logo MojaObčina.si
DANES
32°C
16°C
JUTRI
31°C
17°C
Oceni objavo

Povabilo k oddaji prispevkov za glasilo Ravno polje

Obveščamo vas, da bo v mesecu maju izšla naslednja številka glasila Ravno polje. Prispevke s fotografijami lahko oddate do 16. 5. 2024.

S svojimi prispevki (besedili in fotografijami) lahko sooblikujete vsebino občinskega glasila, predstavite svoje, društvene ali druge aktivnosti, izrazite svoje mnenje, itd.  Glasilo Ravno polje se ureja preko platforme www.mojaobcina.si/kidricevo, zato vljudno naprošamo, da prispevke oddate v sistem in jih ne pošiljate po elektronski pošti.  

Prosim, da vaši prispevki ne presegajo skupne dolžine 2500 znakov, kar bo omogočilo objavo več prispevkov in tudi več pripadajočih fotografij. Ta okvirna omejitev se predlaga predvsem za prispevke vezane na opis dogodkov, prireditev ipd. Izjeme so seveda prispevki s strokovno vsebino in morebitne druge tematike, katerih obseg lahko sproti dogovorimo.

Hvala za vaš trud, ki ga vložite v pripravo prispevkov ter lep pozdrav do naslednje izdaje našega skupnega glasila.

Lep pozdrav!

Oglejte si tudi