Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
21°C
6°C
JUTRI
25°C
6°C
5912

Mini maturanti iz Vrtca Kidričevo

Otroci, oblečeni v mini maturantske majice in kape ter opremljeni s piščalkami, so se v ponedeljek, 28. junija, z mini maturantsko himno poslovili od vrtca.

Letos se je poslovilo 40 predšolskih otrok iz skupin Delfini in Veverice. V dopoldanskem času so se poslovili od prijateljev v vrtcu, nato pa z glasnim žvižganjem po kraju pritegnili veliko pozornosti in zaključili s prijetnim sprejemom pri županu Antonu Leskovarju. V popoldanskem času so se z zaključnim nastopom predstavili tudi staršem in ostalim obiskovalcem.

 

Na simboličen način so tako otroci obeh skupin zaključili svoje zgodnje otroško obdobje in se podali novim, šolskim dogodivščinam naproti. Na šolski poti naj ostanejo še naprej radovedni, veseli in radoživi.

 

Darja Tement in Polonca Kopušar Mrzel

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi