Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
19°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 27°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
15°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
15°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
19°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

OtrOŠkE KReaTiVne DeLAvniCe


KULTURA

| |
04.12.2014      20:41
A A

OtrOŠkE KReaTiVne DeLAvniCeNajmlajši so okraske poslikali in polepili z najrazličnejšimi božičnimi motivi. (Foto: Saša Urih.)
Najmlajši so okraske poslikali in polepili z najrazličnejšimi božičnimi motivi. (Foto: Saša Urih.)
Deli:

Pretekli vikend, v soboto, 29. 11., in v nedeljo, 30. 11., smo člani likovne sekcije PD Cirkovce izvedli otroške delavnice. Izdelovali smo božično okrasje iz slanega testa in papirja. Naši najmlajši so okraske poslikali in polepili z najrazličnejšimi božičnimi motivi, od jelenčkov, smrekic, snežink pa tudi kakšen konjiček se je znašel na okrasku. Veseli smo bili tudi starejših, ki so spremljali malčke, da so skupaj z nami ustvarjali. Ob druženju smo se sladkali s čokoladnimi palačinkami. V nedeljo pa nas je obiskala tudi novinarka z Radia Ptuj, gospa Majda Fridl.
Pa da ne boste mislili, da smo svoje znanje pranašali le na naše najmlajše. Ob njihovem ustvarjanju smo se spomnili, kako je, kadar je naš um prepuščen popolni svobodi – takrat kreativnost ne pozna meja. Zato bi morali predvsem v teh težkih časih, ki nas pestijo,
večkrat dati "možgane na pašo" in se prepustiti ustvarjalnemu duhu.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.