Logo MojaObčina.si

Kidričevo

JUTRI
9°C
-1°C
PET.
3°C
2°C

5. DOBRODELNI TEK ZA PTUJ

2865
Organizator: DRUŠTVO ZA TRAJNOSTNI IN ENAKOMERNI RAZVOJ PTUJA
Deli

Dobrodelni tek ZA PTUJ je že peti po vrsti, s katerim Ptujčani pomagamo drugim Ptujčanom. Celotni izkupiček bo namenjen varni hiši na Ptuju.

Vsi ljubitelji teka in dobrodelnosti se srečamo 25. 11. 2017 na Mestnem stadionu Ptuj. Ob 10. uri se bodo začele zbirati prijave, ob 11. uri pa bo sledilo skupinsko ogrevanje udeležencev s skupnim startom.

Trasa je razdeljena na več težavnostnih stopenj in je namenjena tako rekreativcem kot tistim z malo več kondicije. Po koncu teka sledi predaja zbranih sredstev in druženje z manjšo pogostitvijo. Štartnina znaša 10 EUR.

Na vas se tako obračamo s prošnjo, da po svojih močeh pomagate pri organizaciji teka, da se udeležite teka, da kot podjetje, društvo ali druga organizacija donirate sredstva in da o tem dobrodelnem teku obvestite čim več svojih prijateljev.

Štartnina se bo zbirala na dan prireditve od 10. ure dalje, za zbiranje sredstev pa je odprt tudi poseben transakcijski račun za dobrodelni tek: SI56 6100 0001 8224 222. 

Za pomoč in čut za dobrodelnost se vnaprej zahvaljujemo, 
Društvo ZA Ptuj

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij