Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
19°C
4°C
JUTRI
23°C
5°C

15. revija Od Drave do Save

Organizator: KULTURNO DRUŠTVO MOŠKI PEVSKI ZBOR TALUM KIDRIČEVO
Vstopnina: Vstop prost
Ob tednu ljubiteljske kulture prireja kulturno društvo Moški pevski zbor TALUM Kidričevo 15. pevsko revijo Od Drave do Save. Prireditev se bo odvijala v Športni dvorani Kidričevo v soboto 25. 05. 2019 s pričetkom ob 18.00 uri. Na prireditvi, s katero so pričeli mladi zborovodje pred 15-imi leti po izobraževanju pri profesorju Žličarju, sodelujejo tradicionalno pevske skupine od Koroške do Zasavja. Letošnjo jubilejno prireditev bomo dopolnili z instrumentalnim vložkom treh mladih harmonikarjev na diatonični harmoniki in gostujočim pevskim zborom iz Kraljevice.
Vljudno vas vabimo na našo prireditev!
Vtop prost! 

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi