Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
36°C
18°C
JUTRI
36°C
19°C
5978

Vesela novica: Hiša dobre volje Deskle s 1. julijem spet odpira svoja vrata

Z veseljem sporočamo, da bo s 1. julijem 2022 Hiša dobre volje Deskle vsak delavnik med 7.00 h in 17.00 spet odprta in bo ponujala popolno oskrbo za vse, ki potrebujete pomoč, varstvo in oskrbo ali si želite le dobre družbe sovrstnikov in odličnega osebja, ki vam bo omogočilo višjo kakovost življenja. Pri nas poskrbimo za vse – redne, zdrave in tople obroke, pijačo, nego, zdravila ter vse drugo, kar dodaja življenju smisel, zdravje in lepoto! Dobrodošli! Ob 10.00 bo na sporedu tudi otvoritveni programček, tako da se nam pridružite in nas ter Hišo ob kavi ali čaju spoznajte tudi v živo. Vabljeni! Za vse dodatne informacije lahko pokličete Tino Krog na 051 605 699 ali ji pišite na tina.krog@dung.si. Se vidimo!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi