Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
24°C
15°C
JUTRI
22°C
17°C
3619

Srečanje zelenih koordinatorjev – Zelena shema slovenskega turizma

 V sredo, 23. 1. 2019, se je Občina Kanal ob Soči v Kopru udeležila posveta Priložnosti in izzivi zelenih destinacij. Namen posveta je bilo srečanje zelenih koordinatorjev tistih primorskih občin, ki smo se v Zeleno shemo slovenskega turizma vključile v letu 2018 (Občina Kanal ob Soči, Občina Miren - Kostanjevica ter Občina Postojna), ter tistih, ki so že prejemnice znaka Zelena destinacija (Občina Komen, Občina Divača, Občina Sežana, Mestna občina Koper). Na posvetu smo se zelene destinacije predstavile ter si izmenjale izkušnje in dobre prakse. Zeleni koordinatorji smo se na posvetu seznanili tudi s tem, kako širiti načela Zelene politike v občinsko upravo in vodstva občin, kar bo Občini Kanal ob Soči pomagalo pri pripravi akcijskega načrta za trajnostni razvoj občine.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi