Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
6°C | 18°C
torek, 23.10.2018
7°C | 19°C
sreda, 24.10.2018
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
18°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Pohod po krožni poti po Spominskem parku ......


TURIZEM

| |
29.05.2017      8:48
A A

Pohod po krožni poti po Spominskem parku PrižnicaFoto: arhiv TD Korada
Foto: arhiv TD Korada
Deli:

Na nepričakovano čudovito sončno nedeljo, 21. maja, po zelo deževni soboti, se je pisana druščina v starosti od 4 do 80 let odpravila na krožno pot po Spominskem parku Prižnica, kota 383.
Med kratkimi Valterjevimi razlagami na posameznih točkah poti in med prijetnim klepetom je pot kar hitro minila. Okrepitev s čajem pri sv. Kvirinu nam je olajšala spust. Še kratka razlaga in ogled cerkvice sv. Alojzija in že smo se odpravili proti cilju, kjer nas je čakala jota.

Zadovoljni smo bili, ker smo s triurno hojo naredili nekaj za svoje telo in kondicijo, skupaj s prijetnim druženjem in pozitivnim vzdušjem pa prav gotovo tudi nekaj za svoje zdravje. Razpoloženje je bilo tako dobro, da smo na koncu celo zaplesali in zapeli.


Vabljeni na naslednji dogodek, pohod na Korado, ki bo v soboto, 24. junija, ob poletnem solsticiju. Ne vemo še, ali bomo pozdravljali sonce ob sončnem vzhodu ali zahodu. Vsekakor javimo in želimo, da se nam pridružite.

Besedilo: TD Korada, Lojzka Reščič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kanal ob Soči!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Lokalni časopis Most
Številka: 56
Izšla: 30.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.