Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
6°C
2°C
JUTRI
7°C
-1°C
Deli
5597

Pohod po krožni poti po Spominskem parku Prižnica

Na nepričakovano čudovito sončno nedeljo, 21. maja, po zelo deževni soboti, se je pisana druščina v starosti od 4 do 80 let odpravila na krožno pot po Spominskem parku Prižnica, kota 383.
Med kratkimi Valterjevimi razlagami na posameznih točkah poti in med prijetnim klepetom je pot kar hitro minila. Okrepitev s čajem pri sv. Kvirinu nam je olajšala spust. Še kratka razlaga in ogled cerkvice sv. Alojzija in že smo se odpravili proti cilju, kjer nas je čakala jota.

Zadovoljni smo bili, ker smo s triurno hojo naredili nekaj za svoje telo in kondicijo, skupaj s prijetnim druženjem in pozitivnim vzdušjem pa prav gotovo tudi nekaj za svoje zdravje. Razpoloženje je bilo tako dobro, da smo na koncu celo zaplesali in zapeli.


Vabljeni na naslednji dogodek, pohod na Korado, ki bo v soboto, 24. junija, ob poletnem solsticiju. Ne vemo še, ali bomo pozdravljali sonce ob sončnem vzhodu ali zahodu. Vsekakor javimo in želimo, da se nam pridružite.

Besedilo: TD Korada, Lojzka Reščič

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij