Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
17°C
-3°C
JUTRI
15°C
-1°C
Deli
5715

Občina Kanal ob Soči na sejmu Expomego 2018

Občina Kanal ob Soči se je tudi letos predstavila na sejmu Expomego 2018, ki je potekal med 22. 2. in 25. 2. 2018 v Gorici. Sejma se je udeležilo šest lokalnih ponudnikov iz občine, in sicer Sirarnica Karmen iz Kanala s siri, Čebelarstvo Silvia Gerbec Rozman iz Ajbe z medom, TD Kolovrat Lig z marijaceljskimi kolači, Alenka Gololičič (GalNatural) iz Kanala s keramiko in namazi, Kmetija Pr'Lukčevih s suhomesnatimi izdelki in Ekološka kmetija Seljak z medom. Obiskovalci sejma so lahko na naših pultih prevzeli tudi promocijski material naše občine.


Besedilo: Nika Testen, TIC Kanal

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!