Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
18°C | 22°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 26°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

OK Salonit Anhovo – Kanal v novo sezono z ......


ŠPORT

| |
20.12.2017      11:36
A A

OK Salonit Anhovo – Kanal v novo sezono z novim starim trenerjem Andrejem Urnautom


Kanalci si ponovno želijo med najboljše štiri ekipe v državi.


OK Salonit Anhovo - Kanal 2017-18; Foto: Borut Jurca
OK Salonit Anhovo - Kanal 2017-18; Foto: Borut Jurca
Deli:

V četrtek, 28. 09. 2017, je v družbi Salonit Anhovo d.d. potekala tiskovna konferenca s predstavitvijo članske ekipe OK Salonit Anhovo - Kanal za sezono 2017/18. V klubu so predstavili odhode, prihode igralcev, tekmovalne cilje v obeh tekmovanjih (DP in Pokal Slovenije), nov trenerski štab, delovanje in organiziranost dela z mlajšimi selekcijami ter urnike vadbe odbojke in odbojkarske gimnastike po OŠ.

 

Na čelu članske ekipe OK Salonit Anhovo – Kanal bo v novi sezoni Andrej Urnaut, ki je zamenjal Gregorja Jerončiča. Iz kluba sta odšla ArsenijeMutapčija in Dane Mijatović, ki bosta igrala v tujini, Luka Jerončič se je preselil v GEN-I Volley, Grega Pirih je prenehal z igranjem odbojke. Ekipo, ki se želi vmešati v boj za najvišja mesta, so okrepili srbski bloker Đorđe Ilić, izkušeni bloker Gregor Basaneže in sprejemalec Sergej Drobnič. Urnaut bo še naprej lahko računal na izkušene Sašo Gadnika, Dejana Čabarkapo, Matijo Jereba in Daliborja Tomića, po poškodbi se vrača Matic Vrtovec. V ekipi ostajajo še Irenej Karnel, Aleks Kovačič, Urban Česnik in prost igralec Danijel Šarić.

Po predstavitvi članske ekipe je sledilo slikanje na 100,6 m visokem toplotnem izmenjevalniku glavnega pokrovitelja kluba družbe Salonit Anhovo d.d..

Izjava Andrej Urnaut: »Nedvomno nas glede na izenačenost ekip v 1. DOL čaka zelo dolga in težka sezona. Zaradi izvrstnega sodelovanja kluba z glavnim pokroviteljem družbo Salonit Anhovo d. d. in Občino Kanal ob Soči nam je uspelo sestaviti konkurenčno ekipo, ki lahko v sezoni 2017/18 doseže oba zastavljena cilja.«

 

Avtor: Miloš Grilanc, OK Salonit Anhovo - Kanal

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Lokalni časopis Most? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Lokalni časopis Most
Lokalni časopis Most
Trg svobode 23
Tel:(05) 398 12 25
Lokalni časopis Most
Številka: 56
Izšla: 30.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.