Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
27°C
13°C
JUTRI
28°C
11°C
1811

MTB KANAL 2019

V sodelovanju društva O.Z.O.N. in ŠKTD Avče smo uspešno izpeljali šesto izvedbo MTB Kanal. Letošnjega dogodka se je udeležilo 38 kolesarjev iz Slovenije in Italije, kar nas je organizatorje razveselilo v podobni meri kot lani, ko se je dogodka udeležilo 120 ljudi. Ob takem vremenu res nismo pričakovali takšnega odziva. To je dokaz, da je baza ljubiteljev gorskega kolesarjenja vse širša in se bodo vedno našli posamezniki, ki bodo tudi v tako mokrih pogojih sedli na kolo. Še bolj razveseljujoče je dejstvo, da je FB objava dogodka imela preko 500 odzivov, kar pomeni, da Kanal postaja vse bolj prepoznavna in popularna destinacija za gorske kolesarje.
Vremenske razmere so predstavljale poseben izziv tako za nas organizatorje kot udeležence. Zadovoljstvo ob premaganemu izzivu je bilo zato na koncu toliko večje. Bila je to res posebna izvedba MTB Kanal, katero si bomo vsi zapomnili. Na srečo ne zaradi poškodb.
Zahvala občini Kanal ob Soči, KS Kanal in LD Kanal za finačno in materialno podporo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi