Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
27°C
13°C
JUTRI
28°C
11°C

Pečno openč 2019

Društvo O.Z.O.N. je v soboto, 10. avgusta, organiziralo tretji lokostrelski turnir Pečno openč, ki se ga je udeležilo preko 40 strelcev. Za uvod sta inštruktorja streljanja z loki Dejan Žnidarčič in Tilen Komel iz Lokostrelskega kluba Gorica predstavila osnove tega plemenitega športa. V konkurenci članov se je najbolje odrezal Primož Kogoj iz Ajbe pred Kanalcema Bojanom Peršetom in Sergejem Šuligojem. Med članicami je bila najboljša Tanja Blažič iz Nove Gorice, sledili sta ji Maja Papež Iskra iz Šmihela in  Barbara Fajdiga Perše iz Kanala. V otroški konkurenci je slavil Matija Furlan iz Nove Gorice pred Kanalcema Matijo Peršetom in Mei Šuligoj. Večer smo v Parku Pečno zaokrožili z glasbenim nastopom novogoriškega kantavtorja Matije Bolčina. Z dogodkoma smo se pridružili dogajanju v Kanalu ob tradicionalnih skokih z mosta.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi