Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
21°C
12°C
SOB.
19°C
10°C
Deli

Simbioza giba 2016 v občini Kanal ob Soči, medgeneracijski pohod v Desklah

V torek, 1. oktobra, zjutraj smo se none in nonoti zbrali pred šolo in vrtcem v Desklah. Vnuki so nas prijeli za roke in podali smo se, med veselim čebljanjem, proti taborniškemu prostoru. Seveda so prvošolčki in večji »vrtičkarji« izbrali daljšo pot, mlajši pa krajšo, zato smo prvi prišli na cilj. Prednost smo izkoristili za pesem in sladkanje z jabolčnim pecivom in čajem. Veselje se je nadaljevalo, ko se nam je pridružila večja skupina. 
Za nas none in nonote je takšno druženje nekaj čudovitega, da lahko opazujemo svoje vnuke med sošolci in prijatelji ter njihovimi vzgojitelji in učitelji. Preživeli smo res lep dopoldan.

Besedilo: Mirjam Morenčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi