Logo MojaObčina.si
DANES
20°C
9°C
JUTRI
19°C
5°C
Oceni objavo

Nepovratne finančne spodbude za socialno šibke občane – Eko sklad

JAVNI POZIV: IZOLACIJA FASADE

 https://www.ekosklad.si/fizicne-osebe/nameni/prikazi/actionID=107

 

»Nepovratna finančna spodbuda za izvajanje kateregakoli ukrepa v starejši večstanovanjski stavbi, ki je predmet tega javnega poziva, je za socialno šibkega občana določena v obsegu 100 % priznanih stroškov naložbe glede na njegov pripadajoči delež financiranja naložbe. Socialno šibek občan je vsak lastnik, solastnik ali etažni lastnik stanovanja v večstanovanjski stavbi, ki je bil v času oddaje vloge na javni poziv upravičen do denarne socialne pomoči, ki ni bila izredna denarna socialna pomoč« (EKO sklad 2019).

EKO sklad dodeljuje ugodne kredite in subvencije za različne ukrepe učinkovite rabe energije in rabe obnovljivih virov energije.

Podrobne informacije so objavljene na: https://www.ekosklad.si/razpisi.

Drugi sofinancirani razpisi EKO sklada za vse občane:

 

Informacije:

Tel. št.: 01/ 241 48 20

E-naslov: ekosklad@ekosklad.si

                                                                                                           Pripravila: Klara Golja

 

Oglejte si tudi