Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
16°C
-3°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli

Kaj se dogaja na župnijskem vrtu v Kanalu?

Župan Andrej Maffi se je z veseljem odzval povabilu kanalskega župnika Aleš Rupnika, da si  pride ogledat kako veselo je na župnijskem vrtu. Veselje otrok se prepleta skozi  oratorijski program, ki združuje zabavo, sproščujoče, ustvarjalne in poučne dejavnosti. Župnik in vodja oratorija Peter Nanut sta župana popeljala skozi labirint in mu predstavila dejavnosti, ki se dogajajo v kotičkih namenjenih za igro, branje, počitek…
Pred odhodom je župan pozdravil vse udeležence oratorija, ki so bili  zbrani v družabnem prostoru in nestrpno čakali kosilo. Pohvalil je organizatorje in vsem skupaj  zaželel, da bi preživeli nepozaben  počitniški teden, poln novih doživetij in spoznanj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!