Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
5°C
-6°C
JUTRI
7°C
0°C

Vabilo GZS OZ za severno Primorsko Nova Gorica

GZS OZ za severno Primorsko Nova Gorica vas vabi na: 

  1. predstavitev načrtov EZTS na področju gospodarstva, ki bo 24. 11. 2017, ob 13. uri, v prostorih GZS OZ za severno Primorsko, Sedejeva 2a, Nova GoricaSandra Sodini (EZTS) bo prvič predstavila načrte EZTS na področju gospodarstva
Več o dogodku in prijavnica: https://www.gzs.si/Dogodki/24-11-2017/predstavitev-ciljev-in-aktivnosti-ezts-na-podrocju-gospodarstva

         2. posvet tretji pas na slovenskih avtocestah - nujnost takojšnje izgradnje ali dolgoročni projekt, bo                dne 15. 11. 2017, ob 10.uri, v Ljubljani, Državni svet RS, Šubičeva 4. Tudi na tem dogodku je treba                    zagotoviti glas severne Primorske.

Več dogodku: https://www.gzs.si/oz_za_severno_primorsko/Novice/ArticleId/62147/vabilo-na-posvet-tretji-pas-na-slovenskih-avtocestah-nujnost-takojsnje-izgradnje-ali-dolgorocni-projekt-15-11-2017

 

 -

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!