Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
8°C
-2°C
PON.
6°C
-2°C
Deli
5978

Podelitev nagrade državljan Evrope

V Evropskem parlamentu v Bruslju je 11. oktobra 2017 potekala slovesna podelitev prestižne nagrade državljan Evrope za leto 2017, ki jo je iz Slovenije prejel prostovoljski program Starejši za starejše, ki ga usklajuje Zveza društev upokojencev Slovenije.

V imenu ZDUS je nagrado prejela pobudnica in nekdanja predsednica Mateja Kožuh Novak. Podelitve nagrade se je iz Slovenije udeležila tudi skupina prostovoljk in prostovoljcev programa. Med njimi je bila tudi koordinatorka programa v našem društvu Vanda Vidič.

Besedilo: Marija Marinič

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij