Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
21°C
13°C
JUTRI
24°C
12°C
5150

Slovensko društvo hospic

Slovensko društvo hospic s svojim poslanstvom spremljanja umirajočih in podporo žalujočih deluje tudi na Goriškem s sedežem v prostorih SReČNE HIŠE na Tumovi 5 v Novi Gorici pod okriljem Ustanove Zdenke Gustinčič. Območni odbor Severna Primorska - strokovno delavko in prostovoljce lahko kontaktirate na s.primorska@hospic.si ali pokličete na telefon: 051 441 960.


Vabimo organizacije in šole, da nas pozovejo k podpori, ponujamo pa tudi izobraževanja na temo minevanja in žalovanja.


Vabimo tudi posameznike, da se obrnejo na našo organizacijo, kadar želijo podporo pri spremljanju umirajočih na domu oz. žalujoče, da se vključijo v skupino žalujočih in individualna osebna svetovanja po izgubi. Naše podpora posameznikom je brezplačna.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi