Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
4°C
1°C
JUTRI
7°C
0°C
5301

Obisk predstavnikov Veleposlaništva Ruske federacije v Kanalu

Kot vsako leto so tudi letos 24. aprila 2017 diplomati Veleposlaništva Ruske federacije iz Ljubljane obiskali Kanal in se poklonili ruskim vojakom, ki so izgubili svoje življenje na ozemlju občine Kanal ob Soči v času 2. svetovne vojne. Pri kostnici v Kanalu so skupaj z županom občine Kanal ob Soči g. Andrejem Maffijem položili venec v spomin na padle ruske vojake, ki so pokopani na tem mestu. Gostje so bili zadovoljni, da se v občini skrbi za redno vzdrževanje spomenikov in obeležij.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij