Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
16°C
-2°C
Deli
5978

Počastitev dneva državnosti

Občina Kanal ob Soči in OZVVS Kanal sta v četrtek, 21. 6. 2018, organizirala proslavo v počastitev dneva državnosti. Za kulturno obogatitev programa so poskrbeli kanalski osnovnošolci, mladinski pevski zbor OŠ Kanal in MePZ Jože Srebrnič. Proslava se je začela s prihodom praporščakov. Pozdravni nagovor je imel gospod župan Andrej Maffi, ki je poudaril kako pomembno je, da se trudimo imeti državo radi in tako  kulturo prenašati na mlajši rod, da bodo tudi sami začutili, da je to njihova država. Slavnostno besedo na proslavi je imel gospod Dušan Martinuč, komandant 3. bataljona 12. brigade TO. Govor je zaključil z željo, da bi pozitivno razmišljali in tako tudi ravnali na poti v svetlo prihodnost.


Iskrene čestitke ob dnevu državnosti.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!