Logo MojaObčina.si
DANES
32°C
18°C
JUTRI
33°C
17°C
Oceni objavo

Brezmejna glasbena noč

Številno občinstvo je v soboto, 25. maja  2024, do kraja napolnilo veliko dvorano Kulturnega doma v Gorici, kjer je potekal dogodek Borderless Musical Night – Brezmejna glasbena noč, ki ga je Kulturno društvo Briški grič iz Števerjana, v sodelovanju z Glasbeno matico iz Gorice in Zveze slovenskih kulturnih društev, ponudilo na poti približevanja Evropski prestolnici kulture GO! 2025. To je bil glasbeno plesni dogodek z izborom svetovno znanih pesmi in muzikalov. Na odru je se je zvrstilo preko 150 nastopajočih. Cilj dogodka je bil združitev različnih žanrov,  zvrsti umetnosti in starostnih skupin iz širšega obmejnega prostora na slovenski in italijanski strani meje.

V mozaiku čudovite predstave je sodelovala tudi Plesna skupina Tince Deskle z mentorico Kristino Fabijan. Tince so predstavile ples iz znanega muzikala Mamma mia.

Plesno kulturni klub Tince Deskle

Oglejte si tudi