Logo MojaObčina.si
DANES
16°C
4°C
JUTRI
15°C
1°C
Oceni objavo

Predpraznično vzdušje zavelo tudi med starejšimi občani

V sedmih krajevnih skupnostih v občini Jesenice ob zaključku leta večjo pozornost namenijo starejšim krajankam in krajanom. Pripravijo jim srečanja s kulturnimi programi, pogostitvami in novoletnimi darili.

Letos so najprej srečanje pripravili za starejše nad 80 let v krajevni skupnosti (KS) Blejska Dobrava, in sicer v ponedeljek, 27. novembra. Od 93 se jih je v gostilni Jurč zbrala polovica. Pozdravne besede jim je izrekel predsednik sveta KS  Anton Hribar, pridružil se mu je dedek Mraz, ki je tokrat pohitel s prazničnim novoletnim voščilom. Člani sveta krajevne skupnosti bodo skupaj s člani krajevne organizacije Rdečega križa ostale starejše, ki se niso mogli udeležiti srečanja, obiskali na njihovih domovih in v domovih za starejše.

Oglejte si tudi