Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
9°C
JUTRI
27°C
7°C
Oceni objavo

Pravočasno predložite letno poročilo

Letno poročilo za leto 2022 morajo gospodarske družbe, zadruge, samostojni podjetniki, društva in politične stranke predložiti AJPES najkasneje do 31. 3. 2023. Prostovoljske organizacije in organizacije s prostovoljskim programom hkrati predložijo tudi poročila o prostovoljstvu.

Svetujemo, da tudi samostojni podjetniki normiranci predložijo letno poročilo. Predloženo in javno objavljeno letno poročilo je osnova za pripravo bonitetne ocene, ki je pogosto določena kot vstopni pogoj pri sodelovanjih na javnih razpisih. Vsekakor pa je dobra bonitetna ocena konkurenčna prednost pri sklepanju poslov in izkazovanju poslovne odličnosti doma in v tujini. V primeru, da se samostojni podjetnik-normiranec odloči za predložitev letnega poročila naj pokliče telefonsko številko AJPES Izpostave Kranj 04 281 09 40 ali piše na elektronski naslov kr@ajpes.si.   

Oglejte si tudi