Logo MojaObčina.si

Jesenice

JUTRI
10°C
-2°C
PET.
13°C
-5°C
Deli
886

Obvestilo JEKO o ukrepu prekuhavanja vode in moteni oskrbi z le-to

Iz javnega komunalnega podjetja JEKO, d.o.o. obveščajo, da je potrebno na območju Mejnega platoja Karavanke, Hrušice in zahodnega dela Jesenic do Tomšičeve 40 zaradi povišane motnosti pitno vodo prekuhavati. Ukrep velja do preklica.

Hkrati obveščajo, da je bilo zaradi kaljenja vodnega vira Peričnik potrebno prekiniti dobavo vode do rezervoarja Belo Polje, zato je na območju Hrušice motena oskrba z vodo. Oskrba z vodo bo nemoteno stekla tekom ponedeljkovega dopoldneva. Med 8. in 15. uro bo prav tako zaradi okvare na vodovodnem omrežju motena in občasno prekinjena dobava pitne vode na Cesti Revolucije od hišne številke 4 do 13.

Zahvaljujejo se za razumevanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi