Logo MojaObčina.si

Jesenice

DANES
29°C
14°C
JUTRI
24°C
11°C

Dijaki EGSŠ Radovljica zelo uspešni na poklicni maturi v spomladanskem roku 2019

V petek, 5. 7.  2019, je v avli Ekonomske gimnazije in srdenje šole Radovljica potekla razglasitev rezultatov poklicne mature v spomladanskem roku 2019. Maturo je opravljalo 62 rednih dijakov, uspešnih je bilo 58, kar je 93,6 odstotkov.

Štirje dijaki so postali zlati maturantje, in sicer so vsi dosegli 22 točk od možnih 23. Iz programa medijskega tehnika so to Katja Langerholc, Lea Pozvek in Grega Slivnik, iz programa ekonomski tehnik pa Katja Bukovnik.

Dva dijaka, Lea in Grega, prihajata iz občine Jesenice in sta na fotografiji skrajno desno.

 

Iskrene čestitke in zelo smo ponosni na vas!

 

Ana Hlebanja za EGSŠ Radovljica

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi