Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
13°C
JUTRI
22°C
6°C
Oceni objavo

43. srečanje kegljačev upokojencev občin Jesenic in Šentjakoba

Prejšnji teden je na kegljišču Podmežakla potekalo 43. srečanje kegljačev občin Jesenice in Šentjakoba v Rožu. Udeležence sta pozdravila tudi župan občine Jesenice mag. Peter Bohinec in podžupan Šentjakoba v Rožu g. Karl Fugger.

Prejšnji teden je na kegljišču Podmežakla potekalo tradicionalno srečanje kegljačev občin Jesenice in Šentjakoba v Rožu, tokrat že 43. po vrsti. Ker je srečanje kegljačev tudi odlična priložnost za srečanje predstavnikov obeh občin, ki sta pobrateni že od leta 2007, sta se ga udeležila tudi župan občine Jesenice mag. Peter Bohinec in podžupan Šentjakoba v Rožu g. Karl Fugger, ki sta pozdravila vse udeležence. Zmagovalcem sta v odsotnosti predsednikov Društva upokojencev Jesenice Steva Ščavničarja in Društva upokojencev Društva upokojencev Javornik – Koroška Bela Marjana Vebra, podelila vodja moške ekipe Jesenic Bojan Mikljič in vodja športnih dejavnosti v DU Javornik – Kor. Bela Pavel Smolej.

Oglejte si tudi